Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z dokumentem na temat Planu Połączenia Ströer Digital Operations Sp. z o.o. i AdVice Sp. z o.o.

Dokument dostępny tutaj.

Ad-Vice to jedna z największych sieci reklamy internetowej w Polsce. Docieramy do ponad 12 milionów internautów. Od 2007 roku udało nam się zrealizować ponad 5000 kampanii dla między innymi takich Klientów jak Ikea, Canon, Hyundai, BGŻ czy Medicover. Konsekwentnie stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas usług nie rezygnując z konkurencyjnych cen.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klientów oraz elastyczność, umiejętność dopasowania się do potrzeb Klientów. W  centrum naszego zainteresowania zawsze jest człowiek oraz cele, które pragnie osiągnąć. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne formaty reklamowe jak również e-mailing, badania efektywności kampanii, akcje niestandardowe oraz wachlarz kategorii tematycznych. 

Efektywnie wykorzystamy każdy powierzony nam budżet - zaplanujemy Twoją kampanię, wyemitujemy reklamę w internecie, zmierzymy rezultat. świadczymy również dodatkowe usługi z zakresu kreacji graficznej oraz profesjonalnych badań rynku. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie budowania wizerunku firm w internecie. Nasz najcenniejszy kapitał stanowią doświadczeni pracownicy. Dedykowana osoba z działu obsługi Klienta zaproponuje skuteczny sposób na promocję Twojej firmy w internecie. Rezygnujemy z szablonowaych rozwiązań, dlatego też wychodząc na przeciw Zachodnim trendom działamy również w obrębie Social Media, SEO oraz SEM. 

Jesteśmy rzetelnym kontrahentem. Aktywnie uczestniczymy w procesie rozwoju polskiej branży reklamy internetowej publikując wspólnie z IAB Polska raporty branżowe. 

2 lipca 2015 roku staliśmy się członkiem spółki Ströer Polska, stanowiącej część Ströer Media AG, który jest wiodącym dostawcą usług reklamowych out-of-home oraz online. 

Zadzwoń już dziś - czekamy na Twoje pytania 

 

Advice from Ad-Vice